Grzegorz Marchewka

54 postów

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu marcu 2021

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu marcu 2021r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

Krzysztof Chałupka

MiejscowośćData
Mikułowice
Zachodnie
2.03.2021
3.03.2021
4.03.2021
5.03.2021
6.03.2021
Nowy Folwark9.03.2021
10.03.2021
11.03.2021

Witold Juszczak

MiejscowośćData
Baranów2.03.2021
3.03.2021
Olganów4.03.2021
5.03.2021
6.03.2021
Dobrowoda9.03.2021
10.03.2021
11.03.2021
Kawczyce 12.03.2021
13.03.2021
Zbludowice16.03.2021
17.03.2021
18.03.2021
19.03.2021
20.03.2021
23.03.2021
24.03.2021
Chotelek25.03.2021
26.03.2021
27.03.2021
Radzanów29.03.2021
30.03.2021
31.03.2021

Krzysztof Leszczyński

MiejscowośćData
Kostki Duże2.03.2021
Kostki Małe3.03.2021
Kameduły4.03.2021
Skorzów5.03.2021
6.03.2021
Oleszki9.03.2021
10.03.2021
Służów11.03.2021
Las Winiarski12.03.2021
13.03.2021
Młyny16.03.2021
17.03.2021
18.03.2021
19.03.2021
Widuchowa20.03.2021
23.03.2021
24.03.2021
25.03.2021
26.03.2021
27.03.2021
Ruczynów29.03.2021
Nowa Wieś
Błoniec
30.03.2021
Wełecz31.03.2021
1.04.2021

Dla miasta Busko-Zdrój

Kasza Konrad

Ulice/osiedlaData
Wojska Polskiego2.03.2021
3.03.2021
Ogrodowa
Mikułowicka
4.03.2021
Nadole5.03.2021
Reymonta6.03.2021
Grunwaldzka9.03.2021
Mała
Niwa
Skałki
10.03.2021
Słowackiego
Norwida
Byrkowskiego
11.03.2021
Krystyny Jamroz
Boh. Westerplatte
Armii Krajowej
12.03.2021
Ładna
Moniuszki
Spacerowa
13.03.2021
Bajkowa
Słoneczna
Spokojna
16.03.2021
Parkowa
Jodłowa
1 Maja
17.03.2021
Rehabilitacyjna
Starkiewicza
Lawendowa
Parkingowa
24.03.2021
Ceglana
Grotta
Klonowa
Morelowa
Godłowskiego
25.03.2021
Rokosza26.03.2021
Waryńskiego27.03.2021
Sole
Lipowa
29.03.2021
Chopina
Kwiatowa
Wieniawskiego
Kopernika
30.03.2021
Kusocińskiego
Uchnasta
31.03.2021

Chałupka Krzysztof

Ulice/osiedlaData
Szydłowska16.03.2021
Łagiewnicka17.03.2021
18.03.2021
Rotmistrza Pileckiego
Rajskie Ogrody
18.03.2021
Jagiellońska
Kazimierza Wielkiego
18.03.2021

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 11 lutego 2021r.

zmarł nasz kolega

ŚP. MAREK BĄK

wieloletni pracownik Oczyszczalni Ścieków

Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

w Busku-Zdroju

Rodzinie i Bliskim

składamy wyrazy głębokiego współczucia

oraz słowa wsparcia i otuchy

Prezes Zarządu wraz z Pracownikami Miejskiego Przedsiębiorstwa

Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju


Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu 02.2021

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu luty 2021r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

Krzysztof Leszczyński

MiejscowośćData
Żerniki2.02.2021
3.02.2021
4.02.2021
Owczary5.02.2021
6.02.2021
9.02.2021
10.02.2021
11.02.2021
12.02.2021
Galów13.02.2021
16.02.2021
17.02.2021
Bronina18.02.2021
19.02.2021
20.02.2021
23.02.2021
Wolica24.02.2021
25.02.2021
26.02.2021
Kostki Duże27.02.2021

Witold Juszczak

MiejscowośćData
Janina2.02.2021
Elżbiecin3.02.2021
Szaniec4.02.2021
5.02.2021
6.02.2021
9.02.2021
10.02.2021
11.02.2021
Zwierzyniec12.02.2021
Mikułowice
Wschodnie
13.02.2021
16.02.2021
Podgaje17.02.2021
18.02.2021
Słabkowice19.02.2021
20.02.2021
Skotniki Małe23.02.2021
24.02.2021
Skotniki Duże25.02.2021
26.02.2021
Baranów27.02.2021

Krzysztof Chałupka

MiejscowośćData
Łagiewniki9.02.2021
10.02.2021
11.02.2021
12.02.2021
13.02.2021
16.02.2021

Dla miasta Busko-Zdrój

Kasza Konrad

Ulice/osiedlaData
Witosa2.02.2021
Stawowa3.02.2021
Krótka
Źródlana
4.02.2021
Staszica
Sądowa
Różana
5.02.2021
Żeromskiego
Srogiego
6.02.2021
Wesoła
Działkowicza
Szarych Szeregów
Gaik
9.02.2021
Dmowskiego
Szaniecka
Wspólna
Zacisze
Zielona
10.02.2021
Młyńska11.02.2021
12.02.2021
Promyk
Tęczowa
12.02.2021
Złota
Siesławska
Jasna
13.02.2021
Boh. Warszawy16.02.2021
17.02.2021
18.02.2021
Leszka Czarnego16.02.2021
Batalionów Chłopskich18.02.2021
Sienkiewicza
Broniewskiego
Polna
Konopnickiej
19.02.2021
Korczaka
Marii Dąbrowskiej
Kochanowskiego
20.02.2021
Langiewicza23.02.2021
24.02.2021
Reja
Orzeszkowej
24.02.2021
Wojska Polskiego24.02.2021
25.02.2021
26.02.2021
Ogrodowa
Mikułowicka
27.02.2021

Chałupka Krzysztof

Ulice/osiedlaData
Odczyty radiowe2.02.2021
3.02.2021
4.02.2021
5.02.2021
6.02.2021

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Załączniki

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu 01.2021

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu styczniu 2021r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

Krzysztof Leszczyński

MiejscowośćData
Wełecz8.01.2021
9.01.2021
Biniątki12.01.2021
13.01.2021
Kotki14.01.2021
15.01.2021
16.01.2021
Szczaworyż19.01.2021
20.01.2021
21.01.2021
Zbrodzice22.01.2021
23.01.2021
Kołaczkowice26.01.2021
27.01.2021
28.01.2021
29.01.2021
Żerniki30.01.2021
2.02.2021
3.02.2021

Witold Juszczak

MiejscowośćData
Mikułowice7.01.2021
8.01.2021
Nowy Folwark9.01.2021
12.01.2021
13.01.2021
Siesławice14.01.2021
15.01.2021
16.01.2021
19.01.2021
20.01.2021
21.01.2021
22.01.2021
Gadawa23.01.2021
Janina26.01.2021
27.01.2021
28.01.2021
Elżbiecin29.01.2021

Krzysztof Chałupka

MiejscowośćData
Radzanów12.01.2021
13.01.2021
14.01.2021
Palonki15.01.2021
16.01.2021
Budzyń19.01.2021
Pęczelice20.01.2021

Dla miasta Busko-Zdrój

Kasza Konrad

Ulice/osiedlaData
Plac Zwycięstwa
Mickiewicza
Boczna
12.01.2021
Partyzantów13.01.2021
14.01.2021
Karmelowa
Przemysłowa
14.01.2021
Widuchowska15.01.2021
16.01.2021
Sezamkowa
Pawia
16.01.2021
Piekarska
Targowa
Plac Targowy
Kościuszki
oś. Kościuszki
19.01.2021
Jabłoniowa
Wiosenna
Jaśminowa
20.01.2021
Wyszyńskiego
Przemysłowa
21.01.2021
Batorego
Orzechowa
22.01.2021
Dygasińskiego23.01.2021
26.01.2021
Prusa26.01.2021
Królowej Jadwigi27.01.2021
Objazdowa28.01.2021
Witosa29.01.2021
Zachodnia
Wrzosowa
30.01.2021

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2021r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
UliceIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
WYSZYŃSKIEGO, JABŁONIOWA, JAŚMINOWA, LAWENDOWA, WIOSENNA, WSCHODNIA, K. WIELKIEGO, JODŁOWA, ORZECHOWA, MORELOWA, KLONOWA, CYPRYSOWA, ARMII KRAJOWEJ, SPACEROWA, NORWIDA, BOH. WESTERPLATTE, MONIUSZKI, SŁOWACKIEGO, ŁADNA, BYRKOWSKIEGO, KRYSTYNY JAMROZ, SZYDŁOWSKA, WIDUCHOWSKA
I i III piątek miesiąca (wyjątki styczeń 8 i 22)
8
22
5
19
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
6
20
3
17
1
15
5
19
3
17
BAT. CHŁOPSKICH, BOH. WARSZAWY, JASNA, PROMYK, TĘCZOWA, SIESŁAWSKA, ZŁOTA, SIENKIEWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KORCZAKA, BRONIEWSKIEGO, REJA, ORZESZKOWEJ, DĄBROWSKIEJ, KONOPNICKIEJ, POLNA, LANGIEWICZA, DŁUGOSZA, LEŚNA, BIWAKOWA, SZMARAGDOWA, MIŁOSZA, DYGASIŃSKIEGO, OBJAZDOWA, WOJSKA POLSKIEGO, OGRODOWA, REYMONTA, NADOLE, STAWOWA, ŹRÓDLANA, DZIAŁKOWICZA, GAIK, WESOŁA, ZACISZE, SZANIECKA, MIKUŁOWICKA, WSPÓLNA, SZARYCH SZEREGÓW, PODLESIE, RÓŻANA, SĄDOWA, ŻEROMSKIEGO, SROGIEGO, PALMOWA, PRUSA, STASZICA, KRÓTKA
I i III poniedziałek miesiąca ( wyjątki kwiecień 9 i 19, maj 17 i 31, listopad 8 i 22 )
4
18
1
15
1
15
9
19
17
31
7
21
5
19
2
16
6
20
4
18
8
22
6
20
PLAC TARGOWY, PIEKARSKA, TARGOWA, ROTM. PILECKIEGO, RAJSKIE OGRODY, MAŁA, NIWA, SKAŁKI, GRUNWALDZKA, HOŁDU PRUSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, ŁAGIEWNICKA, PARTYZANTÓW, BATOREGO, BOCZNA, POCZTOWA, POPRZECZNA, PLAC ZWYCIĘSTWA, MICKIEWICZA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KOPERNIKA, CHOPINA, WIENIAWSKIEGO, KWIATOWA, UCHNASTA, KUSOCIŃSKIEGO, MŁYŃSKA, SADY, LIPOWA, SOLE, ROKOSZA, WYPOCZYNKOWA, WARYŃSKIEGO, 1-GO MAJA, PARKOWA, BAJKOWA, SŁONECZNA
II i IV poniedziałek miesiąca (wyjątki listopad 15 i 29)
11
25
8
22
8
22
12
26
10
24
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
15
29
13
27
PAWIA
I i III środa miesiąca (wyjątki styczeń 15 i 29)
15
29
3
17
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
WRZOSOWA
II i IV wtorek miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
CEGLANA, WITOSA, DMOWSKIEGO, ZIELONA, ZACHODNIA, PRZEMYSŁOWA, GROTTA, PARKINGOWA, SPOKOJNA, MALINOWA, GODŁOWSKIEGO
II i IV środa miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
SEZAMKOWA, KARMELOWA, UL. PARTYZANTÓW – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
14
28
11
25
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
12
26
9
23
14
28
12
25
9
23

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół odbierany będzie tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku- Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE
WYSZYŃSKIEGO, JABŁONIOWA, JAŚMINOWA, LAWENDOWA, WIOSENNA, WSCHODNIA, K. WIELKIEGO, JODŁOWA, ORZECHOWA, MORELOWA, KLONOWA, CYPRYSOWA, ARMII KRAJOWEJ, SPACEROWA, NORWIDA, BOH. WESTERPLATTE, MONIUSZKI, SŁOWACKIEGO, ŁADNA, BYRKOWSKIEGO, KRYSTYNY JAMROZ, SZYDŁOWSKA. WIDUCHOWSKA12 LUTY8 PAŹDZIERNIK
BAT. CHŁOPSKICH, BOH. WARSZAWY, JASNA, PROMYK, TĘCZOWA, SIESŁAWSKA, ZŁOTA, SIENKIEWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KORCZAKA, BRONIEWSKIEGO, REJA, ORZESZKOWEJ, DĄBROWSKIEJ, KONOPNICKIEJ, POLNA, LANGIEWICZA, DŁUGOSZA, LEŚNA, BIWAKOWA, SZMARAGDOWA, MIŁOSZA, DYGASIŃSKIEGO, OBJAZDOWA, WOJSKA POLSKIEGO, OGRODOWA, REYMONTA, NADOLE, STAWOWA, ŹRÓDLANA, DZIAŁKOWICZA, GAIK, WESOŁA, ZACISZE, SZANIECKA, MIKUŁOWICKA, WSPÓLNA, SZARYCH SZEREGÓW, PODLESIE, RÓŻANA, SĄDOWA, ŻEROMSKIEGO, SROGIEGO, PALMOWA, PRUSA, STASZICA, KRÓTKA14 MAJ22 PAŹDZIERNIK
PLAC TARGOWY, PIEKARSKA, TARGOWA, ROTM. PILECKIEGO, RAJSKIE OGRODY, MAŁA, NIWA, SKAŁKI, GRUNWALDZKA, HOŁDU PRUSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, ŁAGIEWNICKA, PARTYZANTÓW, BATOREGO, BOCZNA, POCZTOWA, POPRZECZNA, PLAC ZWYCIĘSTWA, MICKIEWICZA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KOPERNIKA, CHOPINA, WIENIAWSKIEGO, KWIATOWA, UCHNASTA, KUSOCIŃSKIEGO, MŁYŃSKA, SADY, LIPOWA, SOLE, ROKOSZA, WYPOCZYNKOWA, 1-GO MAJA, PARKOWA, WARYŃSKIEGO, BAJKOWA,
SŁONECZNA
28 MAJ29 PAŹDZIERNIK
PAWIA29 MARZEC13 SIERPIEŃ
WRZOSOWA23 KWIECIEŃ30 SIERPIEŃ
CEGLANA, WITOSA, DMOWSKIEGO, ZIELONA, ZACHODNIA, PRZEMYSŁOWA, GROTTA, PARKINGOWA, SPOKOJNA, MALINOWA, GODŁOWSKIEGO29 KWIECIEŃ29 WRZESIEŃ
SEZAMKOWA, KARMELOWA,UL. PARTYZANTÓW – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 15030 KWIECIEŃ30 WRZESIEŃ

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Załączniki

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych – miasto Busko-Zdrój – zabudowa wielorodzinna 2021r

1. Odpady komunalne segregowane:

Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło

PoniedziałekŚrodaPiątek
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe

oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

2. Odpady komunalne:

Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane)

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – We wtorek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

3. Bioodpady

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – W czwartek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

4. Elektryczno-Elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować)
  • Meble należy wystawić zdemontowane
    • Wspólnoty Mieszkaniowe: 26.03.2021 / 24.09.2021
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa: 12.03.2021 / 10.09.2021

Załączniki

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z sołectw gminy Busko-Zdrój zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna – 2021r

  • Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, Bioodpady
  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym popiół
SołectwaIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec
I i III wtorek miesiąca
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
15
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia
I i III środa miesiąca (wyjątki 15 – 29 styczeń)
15
29
3
17
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki
I i III czwartek miesiąca (wyjątki czerwiec 11 i 25)
7
21
4
18
4
18
1
15
6
20
11
25
1
15
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica: Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego

II i IV środa miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
14
28
11
25
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
12
26
9
23
14
28
12
25
9
23

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

  • Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne
SołectwaDataData
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec26 LUTY29 LIPIEC
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia29 MARZEC13 SIERPIEŃ
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki30 MARZEC27 SIERPIEŃ
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica Wrzosowa23 KWIECIEŃ30 SIERPIEŃ
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
29 KWIECIEŃ29 WRZESIEŃ
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
30 KWIECIEŃ30 WRZESIEŃ

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować),
  • Meble należy wystawić zdemontowane,
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Załączniki