Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2022r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
UliceIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska
I i III piątek miesiąca
7
21
4
18
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka
I i III poniedziałek miesiąca ( wyjątki – 22 kwiecień i 12 sierpień)
3
17
7
21
7
21
4
22
2
16
6
20
4
18
1
12
5
19
3
17
7
21
5
19
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna
II i IV poniedziałek miesiąca (wyjątki – 23 grudzień)
10
24
14
28
14
28
11
25
9
23
13
27
11
25
8
22
12
26
10
24
14
28
12
23
Pawia
I i III środa miesiąca
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
15
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca
11
25
8
22
8
22
12
26
10
24
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
Ceglana, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
II i IV środa miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół odbierany będzie tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku- Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska 25 marzec30 sierpień
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka 29 marzec31 sierpień
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna 31 marzec9 wrzesień
Pawia29 kwiecień29 wrzesień
Wrzosowa13 maj14 październik
Ceglana, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego 27 maj28 październik
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150 30 maj31 październik

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.
Skip to content