Harmonogram

40 wpisów

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu luty 2023

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu luty 2023r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

MiejscowośćData
Chotelek1.02.2023
2.02.2023
Mikułowice
Zachodnie
3.02.2023
4.02.2023
7.02.2023
8.02.2023
9.02.2023
10.02.2023
Nowy Folwark11.02.2023
14.02.2023
15.02.2023
Siesławice16.02.2023
17.02.2023
18.02.2023
21.02.2023
22.02.2023
24.02.2023
25.02.2023
MiejscowośćData
Kołaczkowice1.02.2023
Owczary2.02.2023
3.02.2023
4.02.2023
7.02.2023
8.02.2023
9.02.2023
Łagiewniki11.02.2023
14.02.2023
15.02.2023
16.02.2023
17.02.2023
18.02.2023
21.02.2023
Bronina22.02.2023
23.02.2023
24.02.2023
25.02.2023
Kameduły28.02.2023
MiejscowośćData
Radzanów1.02.2023
2.02.2023
3.02.2023
Szaniec4.02.2023
7.02.2023
8.02.2023
9.02.2023
10.02.2023
11.02.2023
Zwierzyniec14.02.2023

Dla miasta Busko-Zdrój

Ulice/OsiedlaData
Kilińskiego
Pocztowa
Poprzeczna
1.02.2023
Plac Zwycięstwa
Mickiewicza
Boczna
2.02.2023
Piekarska
Targowa
Plac Targowy
Kościuszki
3.02.2023
Jabłoniowa
Wiosenna
4.02.2023
Jaśminowa
Ks. K.Wyszyńskiego
7.02.2023
Przemysłowa
Batorego
Orzechowa
Palmowa
8.02.2023
Dygasińskiego9.02.2023
10.02.2023
Prusa10.02.2023
Stawowa11.02.2023
Krótka
Źródlana
14.02.2023
Staszica
Sądowa
Różana
15.02.2023
Żeromskiego
Srogiego
16.02.2023
Wesoła
Działkowicza
Szarych Szeregów
Gaik
17.02.2023
Dmowskiego
Szaniecka
Wspólna
Zacisze
Zielona
18.02.2023
Bajkowa
Słoneczna
Spokojna
21.02.2023
Parkowa
Jodłowa
1 Maja
22.02.2023
Rehabilitacyjna
Starkiewicza
Lawendowa
Parkingowa
23.02.2023
Ceglana
Grotta
Klonowa
Morelowa
Godłowskiego
24.02.2023
Rokosza25.02.2023
Waryńskiego28.02.2023
Sole
Lipowa
28.02.2023

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu styczniu 2023

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu styczniu 2023r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

MiejscowośćData
Skorzów3.01.2023
4.01.2023
Oleszki10.01.2023
Służów11.01.2023
Las Winiarski12.01.2023
13.01.2023
Młyny14.01.2023
17.01.2023
18.01.2023
Widuchowa19.01.2023
20.01.2023
21.01.2023
24.01.2023
25.01.2023
Ruczynów26.01.2023
27.01.2023
Nowa Wieś
Błoniec
28.01.2023
Wełecz30.01.2023
31.01.2023
1.02.2023
2.02.2023
3.02.2023
MiejscowośćData
Mikułowice Wschodnie3.01.2023
4.01.2023
Skotniki Małe5.01.2023
10.01.2023
Skotniki Duże11.01.2023
12.01.2023
Baranów13.01.2023
Olganów14.01.2023
17.01.2023
18.01.2023
Dobrowoda19.01.2023
20.01.2023
21.01.2023
Kawczyce24.01.2023
25.01.2023
Zbludowice26.01.2023
27.01.2023
28.01.2023
30.01.2023
31.01.2023
1.02.2023
2.02.2023
MiejscowośćData
Biniątki14.01.2023
Kotki16.01.2023
17.01.2023
18.01.2023

Dla miasta Busko-Zdrój

Ulice/OsiedlaData
Kusocińskiego
Uchnasta
3.01.2023
Jagiellońska
Kazimierza Wielkiego
4.01.2023
Szydłowska5.01.2023
Łagiewnicka10.01.2023
11.01.2023
Rotmistrza Pileckiego
Rajskie Ogrody
11.01.2023
Partyzantów12.01.2023
13.01.2023
Karmelowa
Przemysłowa
13.01.2023
Widuchowska14.01.2023
17.01.2023
Sezamkowa
Pawia
17.01.2023
Królowej Jadwigi18.01.2023
Objazdowa19.01.2023
Wojska Polskiego20.01.2023
21.01.2023
24.01.2023
Ogrodowa
Mikułowicka
25.01.2023
Witosa26.01.2023
Zachodnia
Wrzosowa
27.01.2023
Młyńska28.01.2023
30.01.2023
Promyk
Tęczowa
Złota
Siesławska
30.01.2023
31.01.2023
Jasna
Sady
Storczykowa
31.01.2023
Ulice/OsiedlaData
Odczyty radiowe Busko-Zdrój2.01.2023
3.01.2023
4.01.2023
5.01.2023
10.01.2023
11.01.2023
12.01.2023
13.01.2023

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych – miasto Busko-Zdrój – zabudowa wielorodzinna 2023r

1. Odpady komunalne segregowane:

Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło

PoniedziałekŚrodaPiątek
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe

oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

2. Odpady komunalne:

Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane)

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – We wtorek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

3. Bioodpady

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – W czwartek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

4. Elektryczno-Elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować)
  • Meble należy wystawić zdemontowane
    • Wspólnoty Mieszkaniowe: 29.03.2023, 14.07.2023, 10.11.2033
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa: 31.03.2023, 28.07.2023, 24.11.2023

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2023r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
UliceIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska
I i III piątek miesiąca (wyjątki – 3 Styczeń)
3
20
3
17
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Storczykowa, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Rumiankowa, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Szafirowa, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka
I i III poniedziałek miesiąca (wyjątki – 8 i 22 Maj)
2
16
6
20
6
20
3
17
8
22
5
19
3
17
7
21
4
18
2
16
6
20
4
18
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna
II i IV poniedziałek miesiąca (wyjątki – 14 Kwiecień / 15 i 29 Maj / 22 Grudzień)
9
23
13
27
13
27
14
24
15
29
12
26
10
24
14
28
11
25
9
23
13
27
11
22
Pawia
I i III środa miesiąca (wyjątki – 10 i 24 Maj / 8 i 22 Listopad)
4
18
1
15
1
15
5
19
10
24
7
21
5
19
2
16
6
20
4
18
8
22
6
20
Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca (wyjątki – 17 i 31 Styczeń / 16 i 30 Maj / 29 Sierpień / 28 Grudzień)
17
31
14
28
14
28
11
25
16
30
13
27
11
25
8
29
12
26
10
24
14
28
12
28
Ceglana, Rehabilitacyjna, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
II i IV środa miesiąca (wyjątki – 17 i 31 Maj / 15 i 29 Listopad / 29 Grudzień)
11
25
8
22
8
22
12
26
17
31
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
15
29
13
29
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca (wyjątki – 15 i 29 Czerwiec / 8 i 19 Grudzień)
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
15
29
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
8
19

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół odbierany będzie tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku- Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska10 marzec25 sierpień
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Storczykowa, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Rumiankowa, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Szafirowa, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka24 marzec30 sierpień
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna30 marzec31 sierpień
Pawia12 maj22 wrzesień
Wrzosowa9 czerwiec13 październik
Ceglana, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego23 czerwiec27 październik
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 15030 czerwiec30 październik

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z sołectw gminy Busko-Zdrój zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna – 2023r

  • Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, Bioodpady
  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym popiół
SołectwaIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec
I i III wtorek miesiąca (wyjątki – 10 i 24 Styczeń / 9 i 23 Maj / 22 Sierpień / 14 Grudzień)
10
24
7
21
7
21
4
18
9
23
6
20
4
18
1
22
5
19
3
17
7
21
5
14
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia
I i III środa miesiąca (wyjątki – 10 i 24 Maj / 8 i 22 Listopad)
4
18
1
15
1
15
5
19
10
24
7
21
5
19
2
16
6
20
4
18
8
22
6
20
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki
I i III czwartek miesiąca (wyjątki – 22 czerwiec)
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
22
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica: Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca (wyjątki – 17 i 31 Styczeń / 16 i 30 Maj / 29 Sierpień / 28 Grudzień)
17
31
14
28
14
28
11
25
16
30
13
27
11
25
8
29
12
26
10
24
14
28
12
28
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Rehabilitacyjna, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia,
Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
II i IV środa miesiąca (wyjątki – 17 i 31 Maj / 15 i 29 Listopad / 29 Grudzień)
11
25
8
22
8
22
12
26
17
31
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
15
29
13
29
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca (wyjątki – 15 i 29 Czerwiec / 8 i 19 Grudzień)
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
15
29
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
8
19

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

  • Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne
SołectwaDataData
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec28 kwiecień8 wrzesień
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia12 maj22 wrzesień
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki26 maj29 wrzesień
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica Wrzosowa9 czerwiec13 październik
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Rehabilitacyjna, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia,
Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
23 czerwiec27 październik
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
30 czerwiec30 październik

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować),
  • Meble należy wystawić zdemontowane,
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Załączniki

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu grudniu 2022

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu grudniu 2022r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

MiejscowośćData
Łagiewniki1.12.2022
2.12.2022
3.12.2022
Galów6.12.2022
7.12.2022
Bronina8.12.2022
9.12.2022
10.12.2022
13.12.2022
Wolica14.12.2022
15.12.2022
Kostki Duże16.12.2022
17.12.2022
Kostki Małe20.12.2022
Kameduły21.12.2022
Skorzów22.12.2022
23.12.2022
MiejscowośćData
Siesławice1.12.2022
2.12.2022
3.12.2022
6.12.2022
7.12.2022
8.12.2022
Gadawa9.12.2022
Janina10.12.2022
13.12.2022
14.12.2022
Elżbiecin15.12.2022
Szaniec16.12.2022
17.12.2022
20.12.2022
21.12.2022
22.12.2022
23.12.2022
Zwierzyniec27.12.2022
Mikułowice
Wschodnie
28.12.2022
29.12.2022

Dla miasta Busko-Zdrój

Ulice/osiedlaData
Dygasińskiego
Prusa
1.12.2022
Stawowa2.12.2022
Krótka
Źródlana
3.12.2022
Staszica
Sądowa
Różana
6.12.2022
Żeromskiego
Srogiego
7.12.2022
Wesoła
Działkowicza
Szarych Szeregów
Gaik
8.12.2022
Dmowskiego
Szaniecka
Wspólna
Zacisze
Zielona
9.12.2022
Bajkowa
Słoneczna
Spokojna
10.12.2022
Parkowa
Jodłowa
1 Maja
13.12.2022
Rehabilitacyjna
Starkiewicza
Lawendowa
Parkingowa
14.12.2022
Ceglana
Grotta
Klonowa
Morelowa
Godłowskiego
15.12.2022
Rokosza16.12.2022
Waryńskiego17.12.2022
Sole
Lipowa
20.12.2022
Chopina
Kwiatowa
Wieniawskiego
Kopernika
21.12.2022
Kusocińskiego
Uchnasta
22.12.2022
Jagiellońska
Kazimierza Wielkiego
23.12.2022

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)

Harmonogram odczytu stanu wodomierzy w miesiącu listopadzie 2022

Dla sołectw gminy Busko-Zdrój

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju uprzejmie informuje, że odczyt stanów liczników wody w miesiącu listopadzie 2022r. przeprowadzany będzie przez pracowników MPGK Sp. z o.o. wg poniższego harmonogramu:

MiejscowośćData
Chotelek2.11.2022
3.11.2022
Mikułowice
Zachodnie
4.11.2022
5.11.2022
8.11.2022
9.11.2022
10.11.2022
12.11.2022
Nowy Folwark15.11.2022
16.11.2022
17.11.2022
Radzanów18.11.2022
19.11.2022
22.11.2022
Palonki23.11.2022
24.11.2022
Budzyń25.11.2022
Siesławice26.11.2022
29.11.2022
30.11.2022
1.12.2022
2.12.2022
3.12.2022
6.12.2022
MiejscowośćData
Kołaczkowice2.11.2022
3.11.2022
4.11.2022
5.11.2022
Żerniki8.11.2022
9.11.2022
Owczary10.11.2022
12.11.2022
15.11.2022
16.11.2022
17.11.2022
18.11.2022
Łagiewniki19.11.2022
22.11.2022
23.11.2022
24.11.2022
25.11.2022
26.11.2022
29.11.2022
Galów30.11.2022
1.12.2022

Dla miasta Busko-Zdrój

Ulice/osiedlaData
Boh. Warszawy2.11.2022
3.11.2022
Batalionów Chłopskich3.11.2022
Sienkiewicza
Broniewskiego
Polna
Konopnickiej
4.11.2022
Korczaka
Marii Dąbrowskiej
Kochanowskiego
5.11.2022
Langiewicza8.11.2022
9.11.2022
Reja
Orzeszkowej
9.11.2022
Nadole10.11.2022
Reymonta12.11.2022
Grunwaldzka15.11.2022
Mała
Niwa
Skałki
16.11.2022
Słowackiego
Norwida
Byrkowskiego
17.11.2022
Krystyny Jamroz
Boh. Westerplatte
Armii Krajowej
18.11.2022
Ładna
Moniuszki
Spacerowa
19.11.2022
Kilińskiego
Pocztowa
Poprzeczna
22.11.2022
Plac Zwycięstwa
Mickiewicza
Boczna
23.11.2022
Piekarska
Targowa
Plac Targowy
Kościuszki
24.11.2022
Jabłoniowa
Wiosenna
25.11.2022
Jaśminowa
Ks. K.Wyszyńskiego
26.11.2022
Przemysłowa
Batorego
Orzechowa
Palmowa
29.11.2022
Dygasińskiego30.11.2022

Jednocześnie prosimy o pomoc w sprawnym przeprowadzeniu odczytu poprzez:

  • obecność w mieszkaniu w wyznaczonym terminie;
  • wcześniejsze przygotowanie pomieszczeń, w których przeprowadzany będzie odczyt (zdemontowanie ekranów, odsuniecie pralek itp.)