Dzienne Archiwa: 30 grudnia 2021

3 wpisy

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych – miasto Busko-Zdrój – zabudowa wielorodzinna 2022r

1. Odpady komunalne segregowane:

Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło

PoniedziałekŚrodaPiątek
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe

oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

2. Odpady komunalne:

Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane)

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – We wtorek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

3. Bioodpady

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – W czwartek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

4. Elektryczno-Elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować)
  • Meble należy wystawić zdemontowane
    • Wspólnoty Mieszkaniowe:25.02.2022 / 26.08.2022
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa: 11.03.2022 / 29.08.2022

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2022r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
UliceIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska
I i III piątek miesiąca
7
21
4
18
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka
I i III poniedziałek miesiąca ( wyjątki – 22 kwiecień i 12 sierpień)
3
17
7
21
7
21
4
22
2
16
6
20
4
18
1
12
5
19
3
17
7
21
5
19
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna
II i IV poniedziałek miesiąca (wyjątki – 23 grudzień)
10
24
14
28
14
28
11
25
9
23
13
27
11
25
8
22
12
26
10
24
14
28
12
23
Pawia
I i III środa miesiąca
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
15
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca
11
25
8
22
8
22
12
26
10
24
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
Ceglana, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
II i IV środa miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół odbierany będzie tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku- Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE
Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Lawendowa, Wiosenna, Wschodnia, K. Wielkiego, Jodłowa, Orzechowa, Morelowa, Klonowa, Cyprysowa, Armii Krajowej, Spacerowa, Norwida, Boh. Westerplatte, Moniuszki, Słowackiego, Ładna, Byrkowskiego, Krystyny Jamroz, Szydłowska, Widuchowska25 marzec30 sierpień
Bat. Chłopskich, Boh. Warszawy, Jasna, Promyk, Tęczowa, Siesławska, Złota, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Korczaka, Broniewskiego, Reja, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Polna, Langiewicza, Długosza, Leśna, Biwakowa, Szmaragdowa, Miłosza, Dygasińskiego, Objazdowa, Wojska Polskiego, Ogrodowa, Reymonta, Nadole, Stawowa, Źródlana, Działkowicza, Gaik, Wesoła, Zacisze, Szaniecka, Mikułowicka, Wspólna, Szarych Szeregów, Podlesie, Różana, Sądowa, Żeromskiego, Srogiego, Palmowa, Prusa, Staszica, Krótka29 marzec31 sierpień
Plac Targowy, Piekarska, Targowa, Rotm. Pileckiego, Rajskie Ogrody, Mała, Niwa, Skałki, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Łagiewnicka, Partyzantów, Batorego, Boczna, Pocztowa, Poprzeczna, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, Kilińskiego, Kościuszki, Kopernika, Chopina, Wieniawskiego, Kwiatowa, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńska, Sady, Lipowa, Sole, Rokosza, Wypoczynkowa, Waryńskiego, 1-go Maja, Parkowa, Bajkowa, Słoneczna31 marzec9 wrzesień
Pawia29 kwiecień29 wrzesień
Wrzosowa13 maj14 październik
Ceglana, Witosa, Dmowskiego, Zielona, Zachodnia, Przemysłowa, Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego27 maj28 październik
Sezamkowa, Karmelowa, Ul. Partyzantów – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 15030 maj31 październik

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z sołectw gminy Busko-Zdrój zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna – 2022r

  • Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, Bioodpady
  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym popiół
SołectwaIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec
I i III wtorek miesiąca (wyjątki – 31 maj i 29 listopad)
4
18
1
15
1
15
5
19
17
31
7
21
5
19
2
16
6
20
4
18
15
29
6
20
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia
I i III środa miesiąca
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
15
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki
I i III czwartek miesiąca (wyjątki – 7 styczeń i 24 czerwiec)
7
20
3
17
3
17
7
21
5
19
2
24
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica: Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca
11
25
8
22
8
22
12
26
10
24
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego

II i IV środa miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

  • Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne
SołectwaDataData
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec8 kwiecień23 wrzesień
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia29 kwiecień29 wrzesień
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki13 maj30 wrzesień
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica Wrzosowa27 maj14 październik
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
30 maj28 październik
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
10 czerwiec31 październik

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować),
  • Meble należy wystawić zdemontowane,
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.