Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z sołectw gminy Busko-Zdrój zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna – 2020r

1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, Bioodpady

2. Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym popiół

SołectwaIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec13122
17
30
14
28
12
25
9
23
6
20
3
17
1
15
29
2629
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny
Ulica: Pawia
11101
16
29
13
27
10
24
8
22
5
19
2
16
30
14
28
2422
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki20198
22
6
20
3
17
1
15
29
12
26
9
23
7
21
1210
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe18177
21
5
19
2
16
30
14
28
11
25
8
22
6
20
108
Owczary, Zbludowice, Chotelek, Wolica,
Ulice: Ceglana, Przemysłowa
272615
28
12
26
9
23
7
21
4
18
1
15
29
13
27
1917
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Olganów, Dobrowoda, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
25249
23
7
21
4
18
2
16
30
13
27
10
24
8
22
1715

UWAGA: Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XVI/180/2019 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru.
Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), Bioodpady z obszarów zabudowy wielorodzinnej odbierane będą:
    • raz na tydzień w każdą Środę w okresie od Kwietnia do Października,
    • raz w miesiącu w okresie od Listopada do Marca w terminach odbioru z zabudowy jednorodzinnej.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 7 00 przed posesję do drogi publicznej.

3. Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

SołectwaDataData
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec02 MARZEC21 SIERPIEŃ
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny
Ulica: Pawia
02 MARZEC04 WRZESIEŃ
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki03 MARZEC18 WRZESIEŃ
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe03 MARZEC02 PAŹDZIERNIK
Owczary, Zbludowice, Chotelek, Wolica,
Ulice: Ceglana, Przemysłowa
05 MARZEC16 PAŹDZIERNIK
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Olganów, Dobrowoda, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
05 MARZEC30 PAŹDZIERNIK

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować),
  • Meble należy wystawić zdemontowane,
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 7 00 przed posesję do drogi publicznej.
Skip to content