Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2020r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
  3. Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół
ULICE – IULICE – IIULICE – III
Styczeń –
Luty – 10
Marzec – 11
Kwiecień – 6, 20
Maj – 4, 18
Czerwiec – 1, 15, 29
Lipiec – 13, 27
Sierpień – 10, 24
Wrzesień – 7, 21
Października – 5, 19
Listopad – 16
Grudzień – 14
Styczeń –
Luty – 14
Marzec – 13
Kwiecień – 10, 24
Maj – 8, 22
Czerwiec – 5, 19
Lipiec – 3, 17, 31
Sierpień – 14, 28
Wrzesień – 11, 25
Października – 9, 23
Listopad – 20
Grudzień – 18
Styczeń –
Luty – 17
Marzec – 16
Kwiecień – 14, 27
Maj – 11, 25
Czerwiec – 8, 22
Lipiec- 6, 20
Sierpień – 3, 17, 31
Wrzesień – 14, 28
Października – 12, 26
Listopad – 23
Grudzień – 21
GRUNWALDZKA
HOŁDU PRUSKIEGO
JAGIELLOŃSKA
KRÓLOWEJ JADWIGI
KRÓTKA
ŁAGIEWNICKA
MAŁA
NADOLE
NIWA
OBJAZDOWA
PARTYZANTÓW
PLAC TARGOWY
PIEKARSKA
TARGOWA
ROTM. PILECKIEGO
RAJSKIE OGRODY
SKAŁKI
STASZICA
STAWOWA
SZYDŁOWSKA
WIDUCHOWSKA
ŹRÓDLANA

UL. PARTYZANTÓW –
numery 136, 136A, 138,
144, 146, 148, 150
odpady odbierane będą
w terminach odbioru
odpadów
z sołectwa Bronina.
DYGASIŃSKIEGO
BAT. CHŁOPSKICH
BOH. WARSZAWY
PRUSA
DZIAŁKOWICZA
GAIK
SIENKIEWICZA
DŁUGOSZA
KOCHANOWSKIEGO
KORCZAKA
JASNA
K. WIELKIEGO
LANGIEWICZA
LEŚNA
BIWAKOWA
DĄBROWSKIEJ
KONOPNICKIEJ
MIKUŁOWICKA
OGRODOWA
PALMOWA
PODLESIE
SROGIEGO
POLNA
PROMYK
DMOWSKIEGO
RÓŻANA
SĄDOWA
SIESŁAWSKA
ŻEROMSKIEGO
SZANIECKA
SZARYCH SZEREGÓW
SZMARAGDOWA
TĘCZOWA
WESOŁA
WITOSA
BRONIEWSKIEGO
REYMONTA
WOJSKA POLSKIEGO
WSPÓLNA
ZACHODNIA
ZACISZE
ZIELONA
ZŁOTA
1-GO MAJA
ARMII KRAJOWEJ
BAJKOWA
BOCZNA
BOH. WESTERPLATTE
NORWIDA
CYPRYSOWA
BYRKOWSKIEGO
ORZESZKOWEJ
CHOPINA
GROTTA
JABŁONIOWA
KILIŃSKIEGO
KOŚCIUSZKI
KUSOCIŃSKIEGO
JAŚMINOWA
JODŁOWA
SŁOWACKIEGO
KLONOWA
KRYSTYNY JAMROZ
WYSZYŃSKIEGO
KWIATOWA
LAWENDOWA
LIPOWA
WARYŃSKIEGO
ŁADNA
MALINOWA
KOPERNIKA
REJA
MŁYŃSKA
MORELOWA
ORZECHOWA
PARKINGOWA
PARKOWA
PLAC ZWYCIĘSTWA
POCZTOWA
POPRZECZNA
GODŁOWSKIEGO
ROKOSZA
SADY
SŁONECZNA
SOLE
SPACEROWA
MONIUSZKI
BATOREGO
MICKIEWICZA
UCHNASTA
WIENIAWSKIEGO
WIOSENNA
WRZOSOWA

UWAGA:

  • Ulice – Pawia, Sezamkowa, Ceglana, Przemysłowa, Karmelowa, Partyzantów numery 136, 136A , 138, 144, 146, 148, 150, zostały ujęte w harmonogramie odbioru odpadów z sołectw.
  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XVI/180/2019 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.
  • W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru.
  • Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE – IULICE – IIULICE – III
27.03.2020
10.07.2020
30.03.2020
24.07.2020
31.03.2020
07.08.2020
GRUNWALDZKA
HOŁDU PRUSKIEGO
JAGIELLOŃSKA
KRÓLOWEJ JADWIGI
KRÓTKA
ŁAGIEWNICKA
MAŁA
NADOLE
NIWA
OBJAZDOWA
PARTYZANTÓW
PLAC TARGOWY
PIEKARSKA
TARGOWA
ROTM. PILECKIEGO
RAJSKIE OGRODY
SKAŁKI
STASZICA
STAWOWA
SZYDŁOWSKA
WIDUCHOWSKA
ŹRÓDLANA

UL. PARTYZANTÓW –
numery 136, 136A,
138, 144, 146, 148, 150
odpady odbierane
będą w terminach
odbioru odpadów
z sołectwa Bronina.
DYGASIŃSKIEGO
BAT. CHŁOPSKICH
BOH. WARSZAWY
PRUSA
DZIAŁKOWICZA
GAIK
SIENKIEWICZA
DŁUGOSZA
KOCHANOWSKIEGO
KORCZAKA
JASNA
K. WIELKIEGO
LANGIEWICZA
LEŚNA
BIWAKOWA
DĄBROWSKIEJ
KONOPNICKIEJ
MIKUŁOWICKA
OGRODOWA
PALMOWA
PODLESIE
SROGIEGO
POLNA
PROMYK
DMOWSKIEGO
RÓŻANA
SĄDOWA
SIESŁAWSKA
ŻEROMSKIEGO
SZANIECKA
SZARYCH SZEREGÓW
SZMARAGDOWA
TĘCZOWA
WESOŁA
WITOSA
BRONIEWSKIEGO
REYMONTA
WOJSKA POLSKIEGO
WSPÓLNA
ZACHODNIA
ZACISZE
ZIELONA
ZŁOTA
1-GO MAJA
ARMII KRAJOWEJ
BAJKOWA
BOCZNA
BOH. WESTERPLATTE
NORWIDA
CYPRYSOWA
BYRKOWSKIEGO
ORZESZKOWEJ
CHOPINA
GROTTA
JABŁONIOWA
KILIŃSKIEGO
KOŚCIUSZKI
KUSOCIŃSKIEGO
JAŚMINOWA
JODŁOWA
SŁOWACKIEGO
KLONOWA
KRYSTYNY JAMROZ
WYSZYŃSKIEGO
KWIATOWA
LAWENDOWA
LIPOWA
WARYŃSKIEGO
ŁADNA
MALINOWA
KOPERNIKA
REJA
MŁYŃSKA
MORELOWA
ORZECHOWA
PARKINGOWA
PARKOWA
PLAC ZWYCIĘSTWA
POCZTOWA
POPRZECZNA
GODŁOWSKIEGO
ROKOSZA
SADY
SŁONECZNA
SOLE
SPACEROWA
MONIUSZKI
BATOREGO
MICKIEWICZA
UCHNASTA
WIENIAWSKIEGO
WIOSENNA
WRZOSOWA

UWAGA:

  • Ulice – Pawia, Sezamkowa, Ceglana, Przemysłowa, Karmelowa, Partyzantów numery: 136, 136A , 138, 144, 146, 148, 150, zostały ujęte w harmonogramie odbioru odpadów z sołectw.
  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.
Skip to content