Dzienne Archiwa: 29 grudnia 2020

3 postów

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych miasto Busko-Zdrój – zabudowa jednorodzinna 2021r

  1. Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
  2. Bioodpady
UliceIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
WYSZYŃSKIEGO, JABŁONIOWA, JAŚMINOWA, LAWENDOWA, WIOSENNA, WSCHODNIA, K. WIELKIEGO, JODŁOWA, ORZECHOWA, MORELOWA, KLONOWA, CYPRYSOWA, ARMII KRAJOWEJ, SPACEROWA, NORWIDA, BOH. WESTERPLATTE, MONIUSZKI, SŁOWACKIEGO, ŁADNA, BYRKOWSKIEGO, KRYSTYNY JAMROZ, SZYDŁOWSKA, WIDUCHOWSKA
I i III piątek miesiąca (wyjątki styczeń 8 i 22)
8
22
5
19
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
6
20
3
17
1
15
5
19
3
17
BAT. CHŁOPSKICH, BOH. WARSZAWY, JASNA, PROMYK, TĘCZOWA, SIESŁAWSKA, ZŁOTA, SIENKIEWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KORCZAKA, BRONIEWSKIEGO, REJA, ORZESZKOWEJ, DĄBROWSKIEJ, KONOPNICKIEJ, POLNA, LANGIEWICZA, DŁUGOSZA, LEŚNA, BIWAKOWA, SZMARAGDOWA, MIŁOSZA, DYGASIŃSKIEGO, OBJAZDOWA, WOJSKA POLSKIEGO, OGRODOWA, REYMONTA, NADOLE, STAWOWA, ŹRÓDLANA, DZIAŁKOWICZA, GAIK, WESOŁA, ZACISZE, SZANIECKA, MIKUŁOWICKA, WSPÓLNA, SZARYCH SZEREGÓW, PODLESIE, RÓŻANA, SĄDOWA, ŻEROMSKIEGO, SROGIEGO, PALMOWA, PRUSA, STASZICA, KRÓTKA
I i III poniedziałek miesiąca ( wyjątki kwiecień 9 i 19, maj 17 i 31, listopad 8 i 22 )
4
18
1
15
1
15
9
19
17
31
7
21
5
19
2
16
6
20
4
18
8
22
6
20
PLAC TARGOWY, PIEKARSKA, TARGOWA, ROTM. PILECKIEGO, RAJSKIE OGRODY, MAŁA, NIWA, SKAŁKI, GRUNWALDZKA, HOŁDU PRUSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, ŁAGIEWNICKA, PARTYZANTÓW, BATOREGO, BOCZNA, POCZTOWA, POPRZECZNA, PLAC ZWYCIĘSTWA, MICKIEWICZA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KOPERNIKA, CHOPINA, WIENIAWSKIEGO, KWIATOWA, UCHNASTA, KUSOCIŃSKIEGO, MŁYŃSKA, SADY, LIPOWA, SOLE, ROKOSZA, WYPOCZYNKOWA, WARYŃSKIEGO, 1-GO MAJA, PARKOWA, BAJKOWA, SŁONECZNA
II i IV poniedziałek miesiąca (wyjątki listopad 15 i 29)
11
25
8
22
8
22
12
26
10
24
14
28
12
26
9
23
13
27
11
25
15
29
13
27
PAWIA
I i III środa miesiąca (wyjątki styczeń 15 i 29)
15
29
3
17
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
WRZOSOWA
II i IV wtorek miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
CEGLANA, WITOSA, DMOWSKIEGO, ZIELONA, ZACHODNIA, PRZEMYSŁOWA, GROTTA, PARKINGOWA, SPOKOJNA, MALINOWA, GODŁOWSKIEGO
II i IV środa miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
SEZAMKOWA, KARMELOWA, UL. PARTYZANTÓW – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
14
28
11
25
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
12
26
9
23
14
28
12
25
9
23

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym Popiół odbierany będzie tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku- Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionego odpadu w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne

ULICE
WYSZYŃSKIEGO, JABŁONIOWA, JAŚMINOWA, LAWENDOWA, WIOSENNA, WSCHODNIA, K. WIELKIEGO, JODŁOWA, ORZECHOWA, MORELOWA, KLONOWA, CYPRYSOWA, ARMII KRAJOWEJ, SPACEROWA, NORWIDA, BOH. WESTERPLATTE, MONIUSZKI, SŁOWACKIEGO, ŁADNA, BYRKOWSKIEGO, KRYSTYNY JAMROZ, SZYDŁOWSKA. WIDUCHOWSKA12 LUTY8 PAŹDZIERNIK
BAT. CHŁOPSKICH, BOH. WARSZAWY, JASNA, PROMYK, TĘCZOWA, SIESŁAWSKA, ZŁOTA, SIENKIEWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KORCZAKA, BRONIEWSKIEGO, REJA, ORZESZKOWEJ, DĄBROWSKIEJ, KONOPNICKIEJ, POLNA, LANGIEWICZA, DŁUGOSZA, LEŚNA, BIWAKOWA, SZMARAGDOWA, MIŁOSZA, DYGASIŃSKIEGO, OBJAZDOWA, WOJSKA POLSKIEGO, OGRODOWA, REYMONTA, NADOLE, STAWOWA, ŹRÓDLANA, DZIAŁKOWICZA, GAIK, WESOŁA, ZACISZE, SZANIECKA, MIKUŁOWICKA, WSPÓLNA, SZARYCH SZEREGÓW, PODLESIE, RÓŻANA, SĄDOWA, ŻEROMSKIEGO, SROGIEGO, PALMOWA, PRUSA, STASZICA, KRÓTKA14 MAJ22 PAŹDZIERNIK
PLAC TARGOWY, PIEKARSKA, TARGOWA, ROTM. PILECKIEGO, RAJSKIE OGRODY, MAŁA, NIWA, SKAŁKI, GRUNWALDZKA, HOŁDU PRUSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, ŁAGIEWNICKA, PARTYZANTÓW, BATOREGO, BOCZNA, POCZTOWA, POPRZECZNA, PLAC ZWYCIĘSTWA, MICKIEWICZA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KOPERNIKA, CHOPINA, WIENIAWSKIEGO, KWIATOWA, UCHNASTA, KUSOCIŃSKIEGO, MŁYŃSKA, SADY, LIPOWA, SOLE, ROKOSZA, WYPOCZYNKOWA, 1-GO MAJA, PARKOWA, WARYŃSKIEGO, BAJKOWA,
SŁONECZNA
28 MAJ29 PAŹDZIERNIK
PAWIA29 MARZEC13 SIERPIEŃ
WRZOSOWA23 KWIECIEŃ30 SIERPIEŃ
CEGLANA, WITOSA, DMOWSKIEGO, ZIELONA, ZACHODNIA, PRZEMYSŁOWA, GROTTA, PARKINGOWA, SPOKOJNA, MALINOWA, GODŁOWSKIEGO29 KWIECIEŃ29 WRZESIEŃ
SEZAMKOWA, KARMELOWA,UL. PARTYZANTÓW – numery 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 15030 KWIECIEŃ30 WRZESIEŃ

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować).
  • Meble należy wystawić zdemontowane.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Załączniki

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych – miasto Busko-Zdrój – zabudowa wielorodzinna 2021r

1. Odpady komunalne segregowane:

Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło

PoniedziałekŚrodaPiątek
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe

oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

2. Odpady komunalne:

Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane)

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – We wtorek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

3. Bioodpady

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe – W czwartek, oraz w miarę uzasadnionych potrzeb.

4. Elektryczno-Elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Wspólnoty Mieszkaniowe

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować)
  • Meble należy wystawić zdemontowane
    • Wspólnoty Mieszkaniowe: 26.03.2021 / 24.09.2021
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa: 12.03.2021 / 10.09.2021

Załączniki

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z sołectw gminy Busko-Zdrój zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna – 2021r

  • Odpady segregowane: Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, Bioodpady
  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane), w tym popiół
SołectwaIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec
I i III wtorek miesiąca
5
19
2
16
2
16
6
20
4
18
1
15
6
20
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia
I i III środa miesiąca (wyjątki 15 – 29 styczeń)
15
29
3
17
3
17
7
21
5
19
2
16
7
21
4
18
1
15
6
20
3
17
1
15
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki
I i III czwartek miesiąca (wyjątki czerwiec 11 i 25)
7
21
4
18
4
18
1
15
6
20
11
25
1
15
5
19
2
16
7
21
4
18
2
16
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica: Wrzosowa
II i IV wtorek miesiąca
12
26
9
23
9
23
13
27
11
25
8
22
13
27
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego

II i IV środa miesiąca
13
27
10
24
10
24
14
28
12
26
9
23
14
28
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
II i IV czwartek miesiąca
14
28
11
25
11
25
8
22
13
27
10
24
8
22
12
26
9
23
14
28
12
25
9
23

UWAGA:

  • Odpady pozostałe po selekcji (zmieszane) w tym Popiół odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXV/302/2020 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenia w trakcie odbioru. Popiołu nie należy mieszać z innymi odpadami.
  • Szkło będzie odbierane po zapełnieniu worka minimum do połowy objętości.
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

  • Elektryczno-Elektroniczne, Wielkogabarytowe i Niebezpieczne
SołectwaDataData
Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Szaniec, Zwierzyniec26 LUTY29 LIPIEC
Łagiewniki, Zbrodzice, Elżbiecin, Kotki, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów, Młyny + Ulica: Pawia29 MARZEC13 SIERPIEŃ
Żerniki Górne, Szczaworyż, Błoniec, Nowa Wieś, Widuchowa, Ruczynów, Janina, Kołaczkowice, Palonki30 MARZEC27 SIERPIEŃ
Wełecz, Siesławice, Biniątki, Oleszki, Las Winiarski, Kostki Duże, Kostki Małe + Ulica Wrzosowa23 KWIECIEŃ30 SIERPIEŃ
Zblucowice, Wolica + Ulice: Ceglana, Witosa, Dmowskiego,
Zielona, Zachodnia
, Owczary, Chotelek + Ulice: Przemysłowa,
Grotta, Parkingowa, Spokojna, Malinowa, Godłowskiego
29 KWIECIEŃ29 WRZESIEŃ
Bronina, Pęczelice, Kawczyce, Radzanów, Olganów, Dobrowoda, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Baranów, Gadawa, Bilczów, Budzyń
Ulice: Sezamkowa, Karmelowa, Partyzantów numery – 136, 136A, 138, 144, 146, 148, 150
30 KWIECIEŃ30 WRZESIEŃ

UWAGA:

  • Odpady RTV-AGD będą odbierane tylko kompletne (nie wolno ich demontować),
  • Meble należy wystawić zdemontowane,
  • W dniu wywozu odpady należy wystawiać do godz. 700 przed posesję do drogi publicznej.

Załączniki